از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج

از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج

طی دوران بارداری، جنین در حال رشد در کیسه‌ای پر از مایع (کیسه آمنیوتیک) در داخل رحم قرار دارد. دیواره کیسه آمنیوتیک از دو غشاء تشکیل شده است: کوریون یا برون‌شامه (chorion) و آمنیون (amnion). این لایه‌ها سبب می‌شوند تا فرزندتان سفت و محکم در کیسۀ حاوی مایع آمنیوتیک قرار گیرد. استخراج مایع آمونیوم(آمونیوتیک) کمک بسیار بزرگی به پزشکان درباره وضعیت جنین می دهد. بررسی مایع آمونیوتیک نقش مهمی در شناسایی اختلالات ژنتیکی جنین در بارداری های پرخطر محسوب می شود. سپس با استخراج DNA از آن در بخش های مختلف آزمایشگاه برای تشخیص بیماری های ژنتیکی مختلف، آزمایشات مختلف مولکولی انجام می گیرد. مزايــاي ايــن روش عبارتند از عدم نياز به كـشت سـلولي، اسـتفاده از مقـادير كـم مايع آمنيوتيك، آسان و سريع بودن اين روش تشخيصي می باشد.

آزما اکسیر پژوه به واسطه مطلالعه و تحقیق خود برای اولین بار، مراحل استخراج DNA از مایع آمونوتیک را به کمترین زمان ممکن رسانده و از کشت مایع آمونیوم برای استخراج DNA، که خود زمان بر بوده است را حذف و سبب افزایش سرعت استخراج DNA شده است.

از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج


آزما اکسیر پژوه دارای تضمین و پشتیبانی فنی برای کلیه محصولات خود می باشد. شما می توانید از طریق شماره واتس آپ 09213610491  و یا شماره تماس 02188495122 با ما در ارتباط باشید و از خدمات پس از فروش آزما اکسیر پژوه بهرهمند شوید.

از مزایای پشتیبانی محصولات آزما اکسیر پژوه، بازپرداخت 100 درصد مبلغ در صورت عدم رضایت مشتری، پشتیبانی فنی برای اجرای صحیح و دقیق مراحل انجام کیت و همچنین سرعت عمل در پاسخگویی به مشکلات احتمالی در انجام کار می باشد.