اخبار

اخبار 25 تیر

(Certified Reference Materials ) CRM ارائه انواع 

 CRM ها نمونه هایی استانداردی هستند که برای بررسی کیفیت و ردیابی اندازه گیری محصولات ، تأیید اعتبار روش های اندازه گیری که  معمولاً توسط واکنش زنجیره ای پلیمراز استفاده می شوند.  بخش مولکولی آزما اکسیر پژوه اقدام به ارائه طیف گسترده ای از CRM ها نموده است. این محصولات به صورت  نمونه زیستی  و یا DNA استخراج شده حاوی CRM ارائه می گردند. 

  

برای اطلاعات بیشتر درباره CRM ها با شماره 02188495122 تماس بگیرید.


اخبار تیر 1400

دوره کارآموزی تکنیک های مولکولی ویژه تابستان

این دوره های کارآموزی که به صورت نیمه خصوصی و عملی برگزار می گردند  برای دانشجویان و افراد جویای کار مناسب می باشند. دوره های کارآموزی آزما اکسیر پژوه به گونه ای طراحی شده اند که پس از اینکه کارآموز یک تکنیک را آموزش می بیند، در طول دوره چندین بارآن تکنیک را تکرار کرده و پس از پایان دوره به مهارت نسبی دست می یابد. تکنیک هایی که در طول این دوره های کارآموزی ارائه میگردند شامل استخراج  DNAو RNA  از انواع نمونه های زیستی، بررسی غلظت اسید نوکلئیک، تست های PCR،  Real-Time PCR،طراحی پرایمر، الکتروفورز، بررسی تقلبات غذایی یا GMO ، بررسی بیان ژن و دیگر تکنیک های مولکولی می باشد.


اخبار 12 اسفند

شرکت آزما اکسیر پژوه به عنوان عضو فعال شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ، آمادگی کامل برای ارائه خدمات آزمایشگاهی مولکولی ، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی و … به دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترا و اساتید محترم دانشگاه  را دارد. در ویدیو زیر می توانید نحوه ثبت نام در سامانه لبزنت را مشاهده و از امکانات آزمایشگاه آزما اکسیر پژوه استفاده نمایید.

جهت مشاهده صفحه شرکت در سایت لیزنت روی لینک زیر کلیک نمایید.

صفحه رسمی ما در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی (لبزنت)

کارآموزی مولکولی

(برای آگاهی از خدمات دانشجویی و بررسی میزان اعتبار, با شماره ۰۲۱۸۸۴۹۵۱۲۲ تماس حاصل نمایید.)


اخبار 10 بهمن

آزما اکسیر پژوه برگزار کننده دوره های کارآموزی و کارورزی

 

برگزاری دوره های کارآموزی ویژه دانشجویان رشته های زیست شناسی، سلولی و مولکولی، ژنتیک ، صنایع و غذایی و …آموزش عملی و کاربردی انواع تکنیک های مولکولی مانند:

  • استخراج DNA, RNA از انواع نمونه های زیستی
  • انواع تست های PCR، Real-Time PCR
  • طراحی پرایمر
  • تست های بررسی تراریخته ها
  • تست های بررسی انواع تقلبات غذایی
  • بررسی بیان ژن ها و بررسی انواع میکروارگانیسم ها در نمونه های زیستی

این دوره های کارآموزی برای گرایش های رشته های زیست شناسی، سلولی و مولکولی، ژنتیک، بیوتکنولوژی، صنایع و غذایی، میکروبیولوژی و غیره مناسب می باشد.

کارآموزی مولکولی

برای اطلاع از هزینه دوره و رزرو دوره های کارآموزی و کارورزی با شماره 09028888135 تماس حاصل فرمایید.

(این دوره ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد)


اخبار 15 دی

از بافت پارافینه DNA کیت استخراج

آزما اکسیر پژوه، با تولید کیت استخراج DNA از بافت پارافینه، این کیت استخراج را در سبد محصولات خود قرار داده است. کیفیت بالا استخراج DNA و سرعت بالا آن از ویژگی های متمایز آن نسبت به کیت های داخلی و خارجی می باشد.

از بافت پارافینه DNA کیت استخراج


اخبار 9 دی

از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج

طی دوران بارداری، جنین در حال رشد در کیسه‌ای پر از مایع (کیسه آمنیوتیک) در داخل رحم قرار دارد. دیواره کیسه آمنیوتیک از دو غشاء تشکیل شده است: کوریون یا برون‌شامه (chorion) و آمنیون (amnion). این لایه‌ها سبب می‌شوند تا فرزندتان سفت و محکم در کیسۀ حاوی مایع آمنیوتیک قرار گیرد. استخراج مایع آمونیوم(آمونیوتیک) کمک بسیار بزرگی به پزشکان درباره وضعیت جنین می دهد. بررسی مایع آمونیوتیک نقش مهمی در شناسایی اختلالات ژنتیکی جنین در بارداری های پرخطر محسوب می شود. سپس با استخراج DNA از آن در بخش های مختلف آزمایشگاه برای تشخیص بیماری های ژنتیکی مختلف، آزمایشات مختلف مولکولی انجام می گیرد. مزايــاي ايــن روش عبارتند از عدم نياز به كـشت سـلولي، اسـتفاده از مقـادير كـم مايع آمنيوتيك، آسان و سريع بودن اين روش تشخيصي می باشد.

آزما اکسیر پژوه به واسطه مطلالعه و تحقیق خود مراحل استخراج DNA از مایع آمونوتیک را به کمترین زمان ممکن رسانده و از کشت مایع آمونیوم برای استخراج DNA، که خود زمان بر بوده است را حذف و سبب افزایش سرعت استخراج DNA شده است.

از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج

آزما اکسیر پژوه در زمینه تولید کلیه کیت های استخراخ DNA و RNA به صورت تخصصی در خدمت پژوهشگران و محققین ایرانی می باشد.

از مایع آمونیوتیک DNA کیت استخراج


اخبار 13 آذر1399

آزما اکسیر پژوه پیشاپیش هفته پژوهش و روز دانشجو را به تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز تبریک عرض می نماید و به این مناسبت تخفیف 10 تا 25 درصدی تا سقف یک میلیون تومان از تاریخ 15 تا 19 آذر جهت خرید کلیه محصولات مولکولی و خدمات پایان نامه به دانشجویان و محققین گرامی ارائه می نماید.

DNA فروش ویژه مواد و کیت استخراج


اخبار 12 آذر 1399

استخدانم کارشناس آزمایشگاه مولکولی